GrandMobile – O nas

Od wielu lat jesteśmy związani ze światem motoryzacji. Z powodzeniem świadczymy kompleksowe usługi wypożyczając auta wysokiej klasy. Naszym wyróżnikiem jest znakomita relacja pomiędzy bardzo dobrymi wersjami pojazdów, a atrakcyjnymi cenami najmu.

To dzięki świetnemu wyposażeniu pojazdów, podróż staje się komfortowa. Nasz standard i szeroki wachlarz usług sprawia, że oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, które potrzebują powiększyć flotę na jakiś czas lub na stałe. Wypożyczanie w naszej firmie jest niezwykle proste,  przejrzyste, szybkie i co najważniejsze, w pełni bezpieczne. Dostarczamy auta pod wskazany adres w niskiej cenie. Na przykład na Lotnisko Chopina za  darmo, gdy pojazd jest wypożyczany na okres powyżej dwóch dni.

W naszej ofercie znajdą Państwo samochody miejskie, auta z segmentu premium, czy też luksusowe busy do przewozu większej liczby osób. Nasze pojazdy są eleganckie, zadbane, z niskim przebiegiem i co ważne – regularnie serwisowane. Nasi pracownicy, dbają o wszelkie detale i bezpieczeństwo pasażerów. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Pomagamy w doborze  odpowiedniego samochodu, i upraszczamy do minimum formalności, wiążące się z wypożyczeniem auta. Szybkość, komfort i uczciwość – to nasze trzy główne założenia, których się trzymamy.

Flota naszych pojazdów jest zróżnicowana. Oferujemy bardzo niezawodne i komfortowe auta takich marek jak Toyota czy Hyundai. Samochody są nowe, a pełne portfolio pojazdów znajdą Państwo TUTAJ . W GrandMobile auta możemy wypożyczać zarówno na dobę, jak i na dłuższy okres (tydzień, miesiąc, a nawet kilka miesięcy). Wynajem krótkookresowy jest często świetnym rozwiązaniem dla osób wyjeżdżających na urlop czy w delegację. Nie trzeba się martwić o stan techniczny samochodu i przygotowanie go do podróży. Nie ma też konieczności ponoszenia związanych z tym kosztów. Podróż naszymi pojazdami jest bardzo komfortowa z uwagi na bogate wyposażenie pojazdów oraz ich znakomity stan techniczny. Najem długoterminowy jest z kolei skierowany głównie do firm niedysponujących własną flotą aut, czy też przedsiębiorców, np. wyjeżdżających w dłuższe delegacje, gdzie niezbędny jest dobry i pewny samochód. W takich przypadkach istnieje możliwość wypożyczenia pojazdu na okres ustalony podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Dużą zaletą takiego rozwiązania są stałe, i co ważne, niskie koszty, dzięki czemu firmy nie muszą nadwyrężać swojego budżetu. Co więcej, po wygaśnięciu umowy na równie atrakcyjnych warunkach, można zmienić model samochodu na nowszy.

Naszą firmę znajdą Państwo na Ursynowie przy ulicy Puławskiej 361, w centrum przy Alejach Jerozolimskich 99 oraz na Białołęce na ulicy Strumykowej 40. Zapraszamy Państwa przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8.30 do 20.00. Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania pytania prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub numeru telefonu 739 065 712 pod którym jesteśmy do Państwa dyspozycji aż do godziny 22.00.