Wynajem samochodu lotnisko Modlin, Chopina (Okęcie)

Wypożyczanie samochodów na lotniska staje się coraz bardziej modne i co ważne opłacalne dla podróżujących, szczególnie w Warszawie. W dużym uproszczeniu możemy powiedzieć, że Warszawa przypisuje sobie dwa lotniska. Chopina na Okęciu, co jest oczywiste, ale również Port Lotniczy Warszawa-Modlin, który jest jednak oddalony od stolicy kilkadziesiąt kilometrów… O ile osoby mieszkające w centrum Warszawy na lotnisko Chopina dojadą bez dużego problemu komunikacją miejską, o tyle mieszkańcy północnych dzielnic oraz obrzeży miasta mają już większy kłopot. Po pierwsze, droga do pokonania się wydłuża, a po drugie często liczne bagaże są dużym utrapieniem dla podróżujących. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja z Portem Lotniczym Warszawa- Modlin, gdzie połączenie komunikacyjne delikatnie mówiąc, nie jest najlepsze. Z pomocą przybywa wówczas GrandMobile.pl.

GrandMobile ma w swojej bogatej ofercie wynajem samochodów bezpośrednio na warszawskie lotniska, zapewniając bardzo dobry stosunek ceny do jakości, bardzo niskie kaucje i co ważne solidne, nowe pojazdy. Oferujemy pojazdy zarówno dla klientów indywidualnych, którzy podróżują samotnie, ale również samochody dla całych rodzin oraz przedsiębiorstw posiadając w swojej flocie takie auta jak siedmioosobowy van Lancia Grand Voyager czy równie „bogatą” Toyotę Proace Verso V.I.P.. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który zapewnia klientom wysoki poziom obsługi. Nasze zasady są przejrzyste i uczciwe. Oferujemy możliwość podstawienia ( i odbioru ) pojazdu pod wybrany adres w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, rezerwacja samochodu odbywa się w wygodny sposób dla klienta. Można to zrobić nie tylko telefonicznie, ale również online, poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.

W GrandMobile auta możemy wypożyczać zarówno na doby, jak i na dłuższy okres (tydzień czy też miesiąc). Szczególnie wynajem krótkookresowy będzie świetnym rozwiązaniem dla osób wyjeżdżających na urlop czy w delegację. Nie muszą się one martwić o szczegóły, nie ponoszą dodatkowych opłat, a podróż jest komfortowa. Dzieje się to głównie za sprawą nowych samochodów. Każdy samochód jest w idealnym stanie, pod stałą opieką fachowców, którzy wykonując regularne przeglądy, dbając o najmniejsze detale i bezpieczeństwo pasażerów. Poza wspomnianym wynajmem krótkoterminowym GrandMobile oferuje także najem średnio i długoterminowy. Jest on skierowany głównie do przedsiębiorców, wyjeżdżających w kilkumiesięczne delegacje, gdzie niezbędny jest dobry samochód, czy też firm niedysponujących własną flotą aut. W takich przypadkach istnieje możliwość wypożyczenia pojazdu na okres ustalony podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Duża zaletą takiego rozwiązania są stałe i co ważne niskie koszty, dzięki czemu firmy nie muszą nadwyrężać swojego budżetu. Co więcej, po wygaśnięciu umowy na równie atrakcyjnych warunkach można zmienić model samochodu na nowszy.

Lokalizacje i cennik PODSTAWIENIA / ZWROTU POJAZDU
NazwaCena
Puławska 3610 Pln
Metro Imielin, Metro Ursynów0 Pln
Metro Wilanowska15 Pln
Lotnisko Okęcie30 Pln
Stacje metra II strefa miejska60 Pln
Wskazany adres w Warszawie (II strefa miejska)90 Pln
Okolice Warszawy (do 60 km)150 Pln
DOPŁATY DO OBSŁUGI POZA GODZINAMI PRACY BIURA
NazwaCena
Obsługa w godzinach porannych (od 6 do 8 rano)30 Pln
Obsługa w godzinach wieczornych (od 20 do 22)30 Pln